ÖZ OKSAN AŞ. nin 1976 yılında başlayan faaliyetleri aynı disiplin ve saygınlıkla devam etmektedir. 1976 yılında damperli kasa üretimiyle başladığımız imalatçılık 1980 yılına kadar sürmüştür. 1980 yılında karoser sanayinin ihtiyaç duyduğu otomatik kapı sistemlerinin üretimine başlayarak, damperli kasa imalatımız sona ermiştir. Otomatik kapı sistemlerimiz seri imalat, kaliteli üretim ve istikrarlı uğraşlardan sonra Türkiye genelinde tanınan ve taktir kazanan bir firma sıfatına girmiştir. 10 yıl içerisinde makine parkını oluşturarak seri üretimi daha canlı hale getirmiştir. PJ9 minibüslerinin çarpma kapılarının insanlara ve şoföre verdiği rahatsızlık bizim bu yönde eğilimimizi sağlayarak çalışmalarımızı başlatmıştır.

          Türkiye piyasasına giren (DUCATO, BOXER, MERCEDES, OPEL, RENO, FORD, DENİZ ULAŞIM ARAÇLARI, YAT lar vb.) tüm araçlara;çift kanat, tek kanat, sürgülü, bir çok otomatik kapı sistemleri uygulanabilir hale getirilmiştir. Bu çalışmalarımızın yanı sıra pinomatik sistemler ve piston vb. çalışmalarda sürdürülmüştür. Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu hizmet hızlandırılmış ve daha aktif hale getirilmiştir. Toplum çok kısa zamanda sistemleri  kabullenip, kullanmaktan büyük keyif almıştır. Kapı sistemlerimiz; çalışma felsefemizin istikrarlığı ve profesyonel ekiplerimizin destekleriyle Avrupa normlarına uygun hale getirilmiştir. Türkiye ve dünya piyasasında adımızı duyurmaya devam ettirmiştir. ÖZ OKSAN A.Ş. toplumsal sözünü vererek yolunda yürümeyi devam ettirmektedir.

          Kalite Politikamız; Müşterilerimizin kusursuz memnuniyetini ekip ruhuna sahip nitelikli iş gücümüzle, hizmette süratimizle, sürekli iyileşme çalışmalarımızla, en mükemmel hizmeti sunma anlayışımızla, yaratıcı, yenilikçi ve geliştirici kadromuzla, köklü geçmişimizle, sektörde marka olma çabamızla; Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, anlatan, eğiten, sorulara ciddi ve doğru cevaplar veren, sorunlara çözüm olan, toplum değer ve prensiplerine sahip çıkan, tercih sebebi olan, öneri ve eleştiriye açık bir kuruluş olarak sağlamaktır.


Misyonumuz; Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak.

Vizyonumuz; Tercih edilen, saygın ve öncü bir kuruluş olmak.

     Ana Değerlerimiz;
     – Dürüstlük
     – Kalite
     – Müşteri Odaklılık
     – Sürekli Gelişim
     – Düşük Maliyet